Zaměstnávání cizinců

 

 

Co vše je nutné splnit při zaměstnávání cizinců? Na co si dát pozor, kdy je zaměstnávání cizinců nelegální? Co Vám zaměstnání cizinců přinese? A jaké podklady je nutné mít pro jejich zaměstnávání?

 

Mnoho zaměstnavatelů si při zaměstnávání cizinců neví rady a tak raději dají přednost uchazeči o práci z České republiky přesto, že by pro zaměstnavatele zaměstnání cizince bylo velkým přínosem. V mnoha případech cizinec přinese do firmy náhled jiné kultury a mentality a opepří rozjetý business tím správným pepřem.

 

Zaměstnání cizinců je opředeno mnoha úskalími a než aby se tím zaměstnavatel zabýval, razí si tradiční cestu s týmem českých zaměstnanců. V současné době, kdy dochází ke globalizaci a mezinárodní trh je tím nejlepším trhem pro rozvinutí jakéhokoli businessu, je i zaměstnávání cizinců na denním pořádku. Každý, kdo chce být mezinárodní, potřebuje i mezinárodní tým.

 

Kurz je jednodenní:

9:00 – 11:00

půl hodinová pauza

11:30 – 13:00 

 

Komu je tento kurz určen?

Tento kurz pomůže zejména odborníkům v řízení lidských zdrojů ve firmách a dalším, kdo mají zájem dozvědět se více o zaměstnávání cizinců.

 

Na semináři se dozvíte:

  • Zaměstnávání cizinců – vývoj, trendy
  • Aktuální pracovně-právní úprava
  • Formální požadavky a postup
  • Rozdíl mezi zaměstnáváním občanů EU a dalších cizinců

 

DATUMZAMĚSTNÁVÁNÍ CIZINCŮZAČÁTEKKONECCENAPŘIHLÁŠKA
19.5.2016 Zaměstnávání cizinců 9:00   13:00  2 800,-   PŘIHLÁSIT SE 

Uvedené ceny jsou bez DPH.